FitMISE program

Snažíte se zhubnout nebo jste se rozhodla, že s hubnutím začnete, ale nevíte jak na to?

Možná jste už někdy vyzkoušela nějakou dietu nebo hned několik diet a zjistila jste, že krátkodobě fungovat mohou, ale z dlouhodobého hlediska jsou neúčinné. Jak zhubnout trvale a přitom nehladovět? O tom je program FitMISE.

Co program obsahuje?

 1. 60 denní nutričně vyvážený jídelníček, který Vám pomůže zhubnout a celkově změnit životní styl. Jak to funguje? Po objednání programu Vám zašlu dotazník, kde probereme Vaši startovní váhu, výšku, dosavadní stravovací návyky a cíle a vypočítám Vám bazální metabolismus, dle kterého potom připravím jídelníček.
 2. E-book 100+1 receptů ke štíhlejší postavě - plný zdravých a chutných receptů pro každý den. Najdete zde inspiraci na zdravé sladké i slané snídaně, obědy, večeře, fit dezerty ale i lahodná smoothie.

 3. Jako dárek obdržíte e-book TOP 10 fit dezertů

Jídelníček FitMISE je sestavený tak, aby Vám zrychlil bazální metabolismus skrze vyvážený pestrý jídelníček při nastaveném pravidelném stravování (každé tři hodiny), samozřejmostí je dostatečný přísun bílkovin ve stravě a pohybová aktivita.

A co je základ jídelníčku? Na začátku hubnutí je důležité uvědomění proč to děláte, kvůli komu? Studie totiž prokázaly, že až 80 % žen, které hubly s tím, že to dělají pro sebe to opravdu dokázaly. To jsem si ostatně vyzkoušela nejen na sobě, ale i na svých klientkách. I proto jsem se v jídelníčku zaměřila i na něco víc, aby se vám lépe nastartoval nový, zdravější životním styl. Proto v jídelníčku najede jeho zásady, přehlednou tabulku potravin, které vám pomohou nastartovat metabolismus, ukážu vám co jíst v jednotlivých částech dne, když vás přepadne hlad a v neposlední řadě se podíváme i na to jak si váhu udržíte i po zhubnutí. ;-)

Je program pro Vás?

Nejste spokojená/ý se svou postavou

Zároveň už ale víte, že se nechcete trápit dietami, které nejsou zdravé ani dlouhodobě nefungují.

Chcete se cítit a vypadat skvěle?

Chcete jíst zdravě?

Ale nikdy u zdravé stravy dlouho nevydržíte?


Chcete být zdravá a zároveň mít postavu, o které již delší dobu sníte?

20 denní GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ 

Naším programem jsme si tak jistí, že pokud nesplní Vaše očekávání, vrátíme Vám peníze zpět. Nečekejte a objednejte si program již dnes. Se 100% garancí nic neriskujete, můžete jedině získat!

Naučím Vás připravovat zdravé a chutné jídlo pro celou rodinu!


Díky jídelníčku a e-booku se naučíte, jak si sami sestavíte zdravý a pestrý jídelníček i po zhubnutí.

V přepočtu jen za 110,- Kč týdně získáte redukční jídelníček na míru, přes 100 zdravých receptů a v neposlední řadě spoustu rad a tipů nejen na to jak zhubnout, ale také jak si štíhlou postavu udržet.

Mrkněte na ukázku jídelníčku pod tímto textem vlevo nebo na ukázku receptu ze 100+1 receptů ke štíhlejší postavě vpravo

Objednejte dnes a jako dárek získáte TOP 10 FIT dezertů

 1. Malinové řezy
 2. Kokosovo-banánový dort

 3. Nepečený dort s lesním ovocem

 4. Fit medovník

 5. Avokádovo-čokoládové mousse

 6. Jablečný závin

 7. Míša řezy

 8. Jahodový cheescake

 9. Krtkův dort

 10. Dýňový koláč

Mysleli jste si, že mlsat zdravě nejde? Přesvědčím vás o opaku. Jelikož dortíky a zákusky jsou moje celoživotní vášeň, byla pro mě výzva sestavit pro vás top deset fit dezertů, které budou zdravé a zároveň budou skvěle chutnat. Připravíte si tak dort bez mouky a bez cukru a jednoduše si bez výčitek pochutnáte i při redukčním jídelníčku. :)

Udělejte první krok ještě dnes. Čím dříve začnete, tím dříve si budete užívat vaší vysněné postavy.